İletişim: 0532 496 62 07
contact

Ürün Açıklaması

Sadece kendi işlediğimiz kayın ağacına 5 yıl garanti veriyoruz. ( ayaklar ve  üst tabla ) Bu süreçten boya ve hırdavat malzemelerimizi hariç tutuyoruz. Sana gönderdiğimiz ücretsiz bakım kiti ile sana  ömür boyu bakım konusunda yardım etmek istiyoruz.
Daha çok tercih edilen ölçülerdeki materyalleri üretime hazır halde stok tutuyoruz. Bu da daha hızlı üretmemize ve sevk etmemize yardımcı oluyor. Sana özel seçtiğimiz dikdörtgen masalarda 170*85  ve yuvarlak masalarda 109 cm çap seçeneği uygunsa 30 günde siparişini teslim ediyoruz. Boyut özelleştirmesi istersen, senin için özelleştiriyor  50 gün de teslim ediyoruz. Boyut özelleştirmesi için bizimle iletişime geçebilirsin.
Masan ulaşır ulaşmaz sana gönderdiğimiz alyan yardımı ile masanı 5 dakikada kolaylıkla kurabilir ve daha sonra  istediğin yere kolayca taşıyabilirsin.( güvenle paketlediğinden emin olmalısın.. Alyan yardımı ile kolayca kurulabilen masan, yapacağın her değişim için sana özgürlük sağlar.

Herhangi bir süreçten memnun olmadığında, sana gönderdiğimiz kutularda 14 gün içerisinde  koşulsuz iadeni gerçekleştirebilirsin.

Herhangi bir süreçten memnun olmadığında, sana gönderdiğimiz kutularda 14 gün içerisinde  koşulsuz iadeni gerçekleştirebilirsin

El işçiliği ile özenle üretim

Stark Yuvarlak  Masa’ nın üst tablası  pürüzsüz kayın kontra ile özenle üretildi. Kusursuz bir eğimli  kenar elde etmek icin hassas bir şekilde 45 derece açılı kenar ile daha işlevsel hale getirildi. Ahşap doğal bir malzeme olduğu için gölge, renk ve damar renkleri değişebilir. Tedarik ettiğimiz bölgedeki kayın ağaçları naturel ve oldukça net bir yüzeye sahip. Uyguladığımız mat vernik yöntemi ile bu belirginlikleri daha görünür hale getiriyoruz.  

 Kullanılan kayın : iyi tekstürlü , orta yoğunluktaki doğu kayını .

 Kenar Kalınlık : 3.6cm

 Yüzey görünüm : yüzey zımparalandıktan sonra ağacın özsuyu ile  gelen pürüzsüz kayın görünümü. 

Sürdürülebilir Materyal – Kayın Kontra

 AĞAÇ CİNSİ : %100 KAYIN

TUTKAL : Reçine , Beton

 Bu deneyimde senin uzun yıllar boyunca kullanabilecegin sağlam bir masa tasarlamak en önceliğimiz oldu. Yerli kayın ağacından üretilen, suya ve ısıya dayanıklı beton tutkalı ile güçlendirilen kayın kontraplaklarımız ile  ile masa üst tablalarını üretiyoruz.  Kayın kontra ; belirli uzunluk ve kalitedeki kayın ağaçlarının gövde kısımlarının tornada soyulması ile elde edilmiş belirli kalınlıklardaki  papel haline getirilmiş ağaç liflerinin  birbirine ısıya ve nem e çok dayanımlı tutkallar ile tutkallanmasıdır.. Kontrplak'ın bir çok alanda kullanılmasının nedeni sağlamlığı, çekme ve şişme yapmaması, yüksek mekanik özellikleri ile vida tutma yeteneğidir.Bizde  İşlediğimiz bütün ahsaplarda 5 yıl garanti veriyoruz.

 

Kayın Kontradaki Kalite Belgelerimiz ;

♦ TSE

♦ ISO 9001 - 2000

♦ ISO 14001-2015

♦ DMT

♦ TÜRK LOYDU

♦ RINA LOYDU

♦ İTÜ Analiz Raporları

Sağlam ayak

 Roymod Masa koleksiyonun tüm ayakları kayın keresteden üretilir. Frezede ve tornada şekillenir ve zımparalanıp hazır hale getirilir. 

Ücretsiz Bakım Kiti

Masan sıvılar veya çizikler nedeniyle hasar aldığında üzülme. Kayın ağacının en büyük faydası hasarlı yüzeyinin tam olarak onarılıp  yıllar boyunca doğal karakterini koruyabilmesi. Sana gönderdiğimiz ücretsiz bakım kiti ve ufak çabalar ile  Stark Masa’yı gelecek nesillere taşıyabilrsin. 

Benzer Ürünler

Ürünlerimizi 4-6 hafta içinde nakliye ile ücretsiz teslim ediyoruz.