İletişim: 0532 496 62 07
contact

Ürün Açıklaması

Sadece kendi işlediğimiz kayın ağacına 5 yıl garanti veriyoruz.  Bu süreçten boya ve hırdavat malzemelerimizi hariç tutuyoruz. Sana gönderdiğimiz ücretsiz bakım kiti ile sana  ömür boyu bakım konusunda yardım etmek istiyoruz.

Daha çok tercih edilen ölçülerdeki materyalleri üretime hazır halde stok tutuyoruz. Bu da daha hızlı üretmemize ve sevk etmemize yardımcı oluyor. Sana özel seçtiğimiz Lalo Konsol'da 125cm*40cm ve 160cm*40cm ölçü seçeneği uygunsa 30 günde siparişini teslim ediyoruz. Boyut özelleştirmesi istersen, senin için özelleştiriyor 60 gün de teslim ediyoruz. Boyut özelleştirmesi için bizimle iletişime geçebilirsin.

Lalo Konsol, ayakları ve gövdesi olmak üzere 2 parça teslim edilmektedir. Konsolun ulaşır ulaşmaz sana gönderdiğimiz alyan yardımı ile konsolunun ayaklarını 5 dakikada takabilir, kullanmaya başlayabilirsin.

Herhangi bir süreçten memnun olmadığında,sana gönderdiğimiz kutularda 14 gün içerisinde  koşulsuz iadeni gerçekleştirebilirsin.

El işçiliği ile özenle üretim

Lalo Konsol  pürüzsüz kayın kontra ile özenle üretildi. Kusursuz bir görünüm elde etmek icin hassas bir şekilde freze ile birbirini tamamlayan doğal kulplar açıldı. Ahşap doğal bir malzeme olduğu için gölge  renk ve damar renkleri  değişebilir. Tedarik ettiğimiz bölgedeki kayın ağaçları naturel ve oldukça ve net bir yüzeye sahip. Uyguladığımız vernik yöntemi ile bu belirginlikleri daha görünür hale getirmeyi seviyoruz.

 Kullanılan kayın : iyi tekstürlü , orta yoğunluktaki doğu kayını .

 Yüzey görünüm : yüzey zımparalandıktan sonra ağacın özsuyu ile  gelen pürüzsüz kayın görünümü. 

Sürdürülebilir Materyal – Kayın Kontra

AĞAÇ CİNSİ : %100 KAYIN

TUTKAL : Reçine , Beton

 Bu deneyimde senin uzun yıllar boyunca kullanabilecegin sağlam bir konsol tasarlamak en önceliğimiz oldu. Yerli kayın ağacından üretilen, suya ve ısıya dayanıklı beton tutkalı ile güçlendirilen kayın kontralarımız ile Lalo Konsol'un gövdesini üretiyoruz..  Kayın kontra ; belirli uzunluk ve kalitedeki kayın ağaçlarının gövde kısımlarının tornada soyulması ile elde edilmiş belirli kalınlıklardaki  papel haline getirilmiş ağaç liflerinin  birbirine ısıya ve nem e çok dayanımlı tutkallar ile tutkallanmasıdır.. Kontrplak'ın bir çok alanda kullanılmasının nedeni sağlamlığı, çekme ve şişme yapmaması, yüksek mekanik özellikleri ile vida tutma yeteneğidir.Bizde  İşlediğimiz bütün ahsaplarda 5 yıl garanti veriyoruz.

 

Kayın Kontradaki Kalite Belgelerimiz ;

♦ TSE

♦ ISO 9001 - 2000

♦ ISO 14001-2015

♦ DMT

♦ TÜRK LOYDU

♦ RINA LOYDU

♦ İTÜ Analiz Raporları

Sağlam ayak

 Roymod koleksiyonun tüm ayakları kayın keresteden üretilir. Frezede ve tornada şekillenir ve zımparalanıp hazır hale getirilir. 

Ücretsiz Bakım Kiti

Konsolun sıvılar veya çizikler nedeniyle hasar aldığında üzülme. Kayın ağacının en büyük faydası hasarlı yüzeyinin tam olarak onarılıp  yıllar boyunca doğal karakterini koruyabilmesi. Sana gönderdiğimiz ücretsiz bakım kiti ve ufak çabalar ile  Lalo Konsol’u gelecek nesillere taşıyabilrsin. 

Benzer Ürünler

Ürünlerimizi 4-6 hafta içinde nakliye ile ücretsiz teslim ediyoruz.