İletişim: 0532 496 62 07
contact

Ürün Açıklaması

Sadece kendi işlediğimiz kayın ağacına 5 yıl garanti veriyoruz. ( ayaklar ve  üst tabla ) Bu süreçten boya ve hırdavat malzemelerimizi hariç tutuyoruz. Sana gönderdiğimiz ücretsiz bakım kiti ile sana  ömür boyu bakım konusunda yardım etmek istiyoruz.

Daha çok tercih edilen ölçülerdeki materyalleri üretime hazır halde stok tutuyoruz. Bu da daha hızlı üretmemize ve sevk etmemize yardımcı oluyor. Sana özel seçtiğimiz ölçüler uygunsa 50 günde siparişini teslim ediyoruz. 

Herhangi bir süreçten memnun olmadığında,sana gönderdiğimiz kutularda 14 gün içerisinde  koşulsuz iadeni gerçekleştirebilirsin.

El işçiliği ile özenle üretim

Krop Orta Sehpa'nın üst tablası pürüzsüz ve çok sağlam  kayın kontra ile özenle üretildi. Kusursuz bir eğimli  kenar elde etmek icin hassas bir şekilde 45 derece açılı kenar ile daha işlevsel hale getirildi. Ahşap doğal bir malzeme olduğu için gölge renk ve damar renkleri  değişebilir. Tedarik ettiğimiz bölgedeki kayın ağaçları naturel ve oldukça ve net bir yüzeye sahip. Uyguladığımız vernik yöntemi ile bu belirginlikleri daha görünür hale getirmeyi seviyoruz.

 Kullanılan kayın : iyi tekstürlü , orta yoğunluktaki doğu kayını .

 Kenar Kalınlık : 3.6cm

 Yüzey görünüm : yüzey zımparalandıktan sonra ağacın özsuyu ile  gelen pürüzsüz kayın görünümü. 

Çok sağlam ve uzun ömürlü materyal : Kayın Kontra

AĞAÇ CİNSİ : %100 KAYIN

TUTKAL : Reçine , Beton

 Bu deneyimde senin uzun yıllar boyunca kullanabilecegin sağlam bir orta sehpa  tasarlamak en önceliğimiz oldu. Yerli kayın ağacından üretilen, suya ve ısıya dayanıklı beton tutkalı ile güçlendirilen kayın kontraplaklarımız ile  ile masa üst tablalarını üretiyoruz. Kayın kontra ; belirli uzunluk ve kalitedeki kayın ağaçlarının gövde kısımlarının tornada soyulması ile elde edilmiş belirli kalınlıklardaki papel haline getirilmiş ağaç liflerinin  birbirine ısıya ve nem e çok dayanımlı tutkallar ile tutkallanmasıdır. Kontrplakın bir çok alanda kullanılmasının nedeni sağlamlığı, çekme ve şişme yapmaması, yüksek mekanik özellikleri ile vida tutma yeteneğidir.Bizde işlediğimiz bütün ahşaplarda 5 yıl garanti veriyoruz.

 

Kayın Kontradaki Kalite Belgelerimiz ;

TSE

ISO 9001 - 2000

ISO 14001-2015

DMT

TÜRK LOYDU

RINA LOYDU

 İTÜ Analiz Raporları

Sağlam ayak

 Roymod Masa koleksiyonun tüm ayakları kayın keresteden üretilir. Frezede ve tornada şekillenir ve zımparalanıp hazır hale getirilir. 

Ücretsiz Bakım Kiti

Masan sıvılar veya çizikler nedeniyle hasar aldığında üzülme. Kayın ağacının en büyük faydası hasarlı yüzeyinin tam olarak onarılıp  yıllar boyunca doğal karakterini koruyabilmesi. Sana gönderdiğimiz ücretsiz bakım kiti ve ufak çabalar ile  Glos Masa’yı gelecek nesillere taşıyabilrsin. 

Benzer Ürünler

Ürünlerimizi 4-6 hafta içinde nakliye ile ücretsiz teslim ediyoruz.