İletişim: 0532 496 62 07
contact

Ürün Açıklaması

Kendi işlediğimiz kayın ağacı olan Bled Karyola'ya  2 yıl garanti veriyoruz.  Sana gönderdiğimiz ücretsiz bakım kiti ile sana  ömür boyu bakım konusunda yardım etmek istiyoruz.

Daha çok tercih edilen materyalleri üretime hazır halde stok tutuyoruz. Bu da daha hızlı üretmemize ve sevk etmemize yardımcı oluyor. 160*200 ölçüde ki  Bled Karyola'yı 30 günde üretiyor ve evine hızlıca sevk ediyoruz. Yatak ölçünü özelleştirmek istersen bizimle iletişime geçebilirsin.

Karyolan ulaşır ulaşmaz sana gönderdiğimiz kurulum şeması ile karyolanı kurabilir ve daha sonra demonte hale getirebilir ve  istediğin yere kolayca taşıyabilirsin. Eğer kurulum sürecini profesyonel hizmet ile tamamlamak istersen , bizden kurulum hizmeti satın alabilirsin.

Herhangi bir süreçten memnun olmadığında, sana gönderdiğimiz kutularda 14 gün içerisinde  koşulsuz iadeni gerçekleştirebilirsin

El işçiliği ile özenle üretim

Bled Karyola pürüzsüz kayın kontra ile ayakları ile özenle üretildi.Daha sağlam ve sarsılmaması için ayaklarda 7cm çapında kayın kereste kullanıldı. Bütün parçaları modüler ve kolay kuruluma sahip. Bled Karyola' da sadece ahşap malzeme kullanılmıştır. MDF, suntalam vb gibi malzemeler kullanılmamıştır. Ahşap doğal bir malzeme olduğu için gölge  renk ve damar renkleri  değişebilir. Tedarik ettiğimiz bölgedeki kayın ağaçları naturel ve oldukça ve net bir yüzeye sahip. Uyguladığımız vernik yöntemi ile bu belirginlikleri daha görünür hale getirmeyi seviyoruz.

 Kullanılan kayın : iyi tekstürlü , orta yoğunluktaki doğu kayını .

 Kenar Kalınlık : 3.6cm

 Yüzey görünüm : yüzey zımparalandıktan sonra ağacın özsuyu ile  gelen pürüzsüz kayın görünümü. 

Sürdürülebilir Materyal – Kayın Kontra

AĞAÇ CİNSİ : %100 KAYIN

TUTKAL : Reçine , Beton

 Bu deneyimde senin uzun yıllar boyunca kullanabilecegin sağlam bir karyola tasarlamak en önceliğimiz oldu. Ana üretim hammademiz; yerli kayın ağacından üretilen, suya ve ısıya dayanıklı beton tutkalı ile güçlendirilen kayın kontralarımızdır. Kayın kontra ; belirli uzunluk ve kalitedeki kayın ağaçlarının gövde kısımlarının tornada soyulması ile elde edilmiş belirli kalınlıklardaki  papel haline getirilmiş ağaç liflerinin  birbirine ısıya ve nem e çok dayanımlı tutkallar ile tutkallanmasıdır.. Kontrplak'ın bir çok alanda kullanılmasının nedeni sağlamlığı, çekme ve şişme yapmaması, yüksek mekanik özellikleri ile vida tutma yeteneğidir.

 

Kayın Kontradaki Kalite Belgelerimiz ;

♦ TSE

♦ ISO 9001 - 2000

♦ ISO 14001-2015

♦ DMT

♦ TÜRK LOYDU

♦ RINA LOYDU

♦ İTÜ Analiz Raporları

Sağlam ayak

Roymod  koleksiyonun tüm ayakları kayın keresteden üretilir. Frezede ve tornada şekillenir ve zımparalanıp hazır hale getirilir. 

Ücretsiz Bakım Kiti

Karyolan sıvılar veya çizikler nedeniyle hasar aldığında üzülme. Kayın ağacının en büyük faydası hasarlı yüzeyinin tam olarak onarılıp  yıllar boyunca doğal karakterini koruyabilmesi. Sana gönderdiğimiz ücretsiz bakım kiti ve ufak çabalar ile  Bled  Karyola’yı gelecek nesillere taşıyabilrsin.